سوالات متداول

آیا امکان دیدن نمونه پارچه قبل از سفارش وجود دارد؟

خیر، پیش از سفارش امکان مشاهده پارچه وجود ندارد. اما با تدابیری که اندیشیده شده، ما مشخصات هرگونه کالا را، به نحوی که مشتری اطلاعات کامل را به دست بیاورد و به تصمیم گیری در انتخاب او کمک کند در بخش جزئیات کالا قرار می دهیم.

آیا لازم است پس از ثبت سفارش تماس بگیرم و اطلاع بدهم؟

خیر نیازی به این کار نیست، سفارش شما به طور خودکار در سامانه ثبت خواهد شد. ولی از آنجاییکه ممکن است سوالی برای شما در حین سفارش به وجود بیاید می توانید سؤالات خود را در بخش پشتیبانی وب سایت به صورت واتساپ یا تلگرام قبل از ثبت سفارش مطرح نمایید.

آیا محصولات آماده با سایزبندی استاندارد وجود دارد؟

بله، محصولات آماده با سایز استاندارد را در دسته بندی جداگانه باهمین عنوان قرار دادهایم. شما می توانید محصول مورد نظر خود را از میان کالاهای موجود انتخاب کنید.

آیا می توان بعد از ثبت سفارش آن را تغییر داد یا کنسل کرد؟

خیر، متاسفانه پس از ثبت سفارش امکان لغو آن وجود ندارد. ولی اگر تمایل به تغییر نوع سفارش خود از هر لحاظ را دارید تا 30دقیقه پس از ثبت سفارش فقط با شماره تلفن همراه بخش ارتباط با ما تماس بگیرید تا نسبت درخواست شما پیگیری های لازم انجام شود؛ لازم به ذکر است در صورت عدم اطلاع به هر دلیل، سفارش شما تأییدشده تلقی می گردد.

در صورتی که پرداخت اینترنتی ناموفق باشد و مبلغ آن از حسابم کم شود چگونه پیگیری کنم؟

گاهی ممکن است در هنگام پرداخت آنلاین، شبکه بانکی قطع شود یا به دلایل دیگر پرداخت ناموفقی انجام گیرد. معمولا در این حالت پول شما در حساب های میانی بانک است و خود بانک مغایرت را برطرف کرده و آن مبلغ را به حسابتان عودت می دهد. در صورتی که پس از ۷۲ ساعت مبلغ کسر شده به حسابتان بازگشت نخورد ، با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف گردد.

آیا می توان بدون ثبت نام در سایت یا داشتن حساب کاربری ، سفارش خود را ثبت نمایم ؟

بله، شما می توانید حتی با ورود به صورت میهمان سفارش خود را ثبت کنید و در همان زمان برای شما اکانتی ایجاد می شود که به منزله ثبت نام تلقی می شود.

چگونه می توان از وضعیت سفارش مطلع شد؟

شما می توانید در بخش پنل کاربری خود در قسمت پیگیری سفارشات، از وضعیت مرسوله دریافتنی خود مطلع شوید.

چه چیزی ما را از دیگر فروشگاههای آنلاین متمایز میکند؟

تمرکز در بخش کیفیت کالاها، حساسیست در کالاهای ارسالی مطابق درخواست مشتری نه غیر آن، هماهنگی در بخش فروش و پشتیبانی مشتریان در امر سفارش کالا مواردی است که ما به آن نگاه ویژه ای داریم.

ارتباط با ما

آدرس:

قائمشهر، جنید و لاکپل، خیابان ولیعصر

شماره تماس:

01142293127 

همراه:

09214415681

ایمیل:

heliashop1401@gmail.com

سوالات متداول